Ręcznie wykonywane hiszpańskie lalki stanowią klasę same dla siebie na całym świecie. Pośród nich najwyższą jakością, precyzją wykonania i doskonałością designu cechują się produkty firmy Munecas Arias! Dziś jesteśmy dumni, że możemy przybliżyć i Tobie te doskonałej jakości lalki!

Wszystko zaczęło się trzy dekady temu w Onil, słonecznym mieście w południowo-wschodniej Hiszpanii, które leży zaledwie "rzut kamieniem" od Castalla (Alicante) - dzisiejszej siedziby firmy Arias. W tym miejscu rodzina wytwórców zabawek przemieniła swoje marzenia ucieleśniając je w postaci najwyższej jakości lalek. Do dnia dzisiejszego bezkompromisowe podejście Jose Antonio Ariasa do dawania radości dzieciom jest znane wszystkim pracownikom w fabryce lalek Arias. Linia lalek Arias ELEGANCE to ucieleśnienie idei doskonałej lalki - wykonanej z najlepszej jakości materiałów i projektowanych przez ludzi, którzy pasję przemieniają w lalki Arias.

Produkcja lalek serii Arias ELEGANCE odbywa się pod szczególnym nadzorem, bez cienia kompromisu w zakresie jakości. Każdy element projektowany jest z niebywałą dbałością o szczegóły wizualne, ale także dotyk i zapach. Produkty serii Arias ELEGANCE powstają w 100% w Hiszpanii i daleko przewyższają wszystkie dedykowane europejskie normy jakości.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl